Fortnite - na mapie 7 sezonu może pojawić się nowy obszar

Chociaż od premiery 7 sezonu Fortnite minął zaledwie tydzień, już pojawiają się przecieki mówiące o tym, jaką przyszłość czeka tytuł w najbliższym czasie.

źródło: Epic Games

Zaledwie tydzień temu wystartował 7 sezon Fortnite. Mamy w nim do czynienia z inwazją obcych, a w samej rozgrywce pojawiło się bardzo dużo nowości. Gracze jednak nie przestają spekulować na temat najbliższej przyszłości tytułu. Najnowszy przeciek mówi o tym, że niebawem na mapie może pojawić się nowy obszar.

Informacje na ten temat pojawiły się po tym, jak w kodzie gry znaleziono pliki audio. Możemy na nich usłyszeć unikalne dźwięki skakania w środowisku zerowej grawitacji, wchodzenia i wychodzenia z obszaru.. Bardzo prawdopodobne, że znajdzie się on na miejscu lub w okolicy zniszczonej przez obcych Iglicy.

Zobacz również:

  • Fortnite - aktualizacja 17.30 już w grze. Sprawdź, co nowego
  • Koncert Ariany Grande w Fortnite. Znamy datę
  • Tencent traci 60 mld dolarów. Powód - rząd Chin

Jeśli wszystko się potwierdzi, dostaniemy do dyspozycji duży obszar charakteryzujący się brakiem grawitacji wewnątrz. Wszystko wydawałoby się zgadzać, szczególnie, że obca cywilizacja na pewno nie wykonała jeszcze całego swojego planu związanego z inwazją w Fortnite.

Na oficjalne informacje będziemy musieli jeszcze poczekać, jednak przecieki zdają się wszystko potwierdzać.

Zobacz rówież: Fortnite - jak szybciej zdobywać punkty doświadczenia [PORADNIK]