Fortnite - obcy rosną w siłę! Zwiastun 8 sezonu

Epic Games opublikował zwiastun 8 sezonu Frotnite. Zobacz nagranie.

fot. Epic Games/YouTube/Damian Kubik

Początek 8 sezonu Fortnite już dziś. Epic Games z tej okazji opublikował oficjalny zwiastun. Zniszczenie statku obcych zapoczątkowało kolejne wyzwania. Na całej mapie pojawiły się tajemnicze sześciany. To one są sprawcami całego zamieszania. Gracze będą musieli teraz skupić się już nie tylko na walce z żywymi przeciwnikami. Świat Fortnite został opanowany przez potwory pochodzące z najdalszych krańców kosmosu.

W oficjalnym opisie 8 sezonu Fortnite możemy przeczytać:

Sześcian powrócił, ale teraz... jest ich więcej. Z dymiącego wraku statku-matki wyłania się nowe zagrożenie. Budzą się sześciany, roznosząc skażenie i tworząc szczeliny do "Ubocza". Wejdź w Ubocze, by walczyć z potworami i znaleźć bronie z Ubocza. Dołącz do wysiłku społeczności, budującej środki obronne przeciw sześcianom. Walka o przetrwanie wyspy należy do ciebie - i do was wszystkich.

Mamy okazję zobaczyć także zwiastun przedstawiający zawartość karnetu bojowego. Jednym z najciekawszych elementów jest pojawienie się Carnage'a. Może to mieć związek z promocją nadchodzącego filmu.

Zobacz również:

  • Fortnite - darmowa skórka do zdobycia. Sprawdź, jak to zrobić

Muszę przyznać, że pomysł twórców oraz klimat jaki stworzyli bardzo mocno zachęca, aby wejść do świata Fortnite i podjąć walkę z obcą cywilizacją.

Zobacz także: Zeszyty Ekipy - gdzie kupić przez internet i stacjonarnie