Fortnite - obcy zaznaczają swoją obecność w 7 sezonie

Od premiery 7 sezonu Fortnite dzieli nas już tylko kilka dni. Od jakiegoś czasu mówi się, że motywem przewodnim mają być obcy. Teraz pojawiła się kolejna wskazówka, mająca potwierdzać ten fakt.

Obcy zmierzają do 7 sezonu Fortnite i zaczynają zaznaczać już swoją obecność na mapie. Kilka dni temu w lokacji Colossal Crops cała roślinność została zniszczona. Jaki był tego powód? Teraz już wiemy. W tym miejscu pojawił się pierwszy krąg obcych. W środku znajduje się sześciokąt z kilkoma figurami geometrycznymi, a całości dopełniają dziwne symbole. Są one już graczom znane z innych wskazówek mówiących o obecności obcych.

Aktualnie po wejściu w to miejsce nic się nie dzieje, jednak możemy się spodziewać tutaj wzmożonej aktywności istot pozaziemskich w przyszłości.

EPIC

EPIC

Mało prawdopodobne, aby to było jedyne miejsce, w którym pojawił się krąg. W lokacji jest więcej miejsc ze zniszczoną roślinnością, możemy więc podejrzewać, że niebawem na mapie pojawią się kolejne symbole pochodzące od obcej cywilizacji.

Wszystkiego dowiemy się już wkrótce, podczas startu kolejnego sezony, który może rozpocząć się misją wprowadzającą, tak jak było to podczas inauguracji obecnego.

EPIC

EPIC

Na bieżąco będziemy informować o wszelkich nowościach pojawiających się w Fortnite.

Zobacz również: Promocje na gry oraz sprzęt gamingowy w RTV Euro AGD