Fortnite - stroje i plecaki, Ogar Wojny i Łuk Dziurawiec

Twórcy Fortnite dbają o to, aby świat gry cały czas dynamicznie się zmieniał. Oto, co nowego zapowiedziano w tym tygodniu.


Elementy kosmetyczne – stroje i plecaki

Każdy gracz w swojej szafce w bazie znajdzie nowe stroje oraz plecaki. Warto dodać, że stan szafki Ratowania Świata w bazie jest zapisywany niezależnie od Battle Royale. Dlatego zmiany dokonane w jednym trybie nie mają wpływu na drugi. W wybrany strój i plecak można w dowolnej chwili wyposażyć swoją postać, a ponieważ jej wygląd nie jest już ograniczony klasą rzadkości, można wybrać dowolny z odblokowanych stylów. A co z reaktywnymi elementami kosmetycznymi? Producent podaje, że wciąż pracuje nad ich obsługą, jednak niektórych nie można przenieść do Ratowania Świata, np. Stratusa z plecakiem. W stosunku do takich powstaną odpowiedniki o adekwatnym działaniu.

Fortnite - stroje i plecaki, Ogar Wojny i Łuk Dziurawiec

Nowe elementy w grze

  • Łuk Dziurawiec - będzie dostępny w sklepie tygodniowym od godz. 1:00 5 marca do godz. 1:00 12 marca. Działanie? Likwiduj pustaki, aby wypuścić zabójczą chmurę pary.
  • Ogar Wojny Jonesy - w proficie standardowym zwiększa limit użyć Granatu Odłamkowego o 1, a w proficie dowódcy - o 4. Dostępny będzie W sklepie okolicznościowym od godz. 01:00 7 marca do godz. 1:00 4 kwietnia.
  • Szpiegolama - jej rozbicie to zestaw nowych broni szpiegowskich. Co ważne - na zakończenie sezonu wszystkie talony na kontach graczy, zostaną wymienione na Szpiegolamy.