Fortnite - zwiastun 7 sezonu zapowiada spore zmiany

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun 7 sezonu Fortnite. Wideo, choć bardzo krótkie, potwierdza obecność obcych.

Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki dotyczące obecności obcych w 7 sezonie Fortnite. Najnowszy zwiastun potwierdza te informacje.

Początek każdego kolejnego sezonu Fortnite, przyciąga uwagę wielu graczy. Epic za każdym razem staje na wysokości zadania, budując napięcie i na kilka dni przed jego rozpoczęciem, powoli odkrywa kolejne karty.

Obecnie nadal podąża obraną kilka lat temu ścieżką, i udostępnił nowy zwiastun. Co prawda jego forma jest bardzo oszczędna, jednak najważniejsze jest to, że plotki dotyczące obecności obcych oraz daty startu kolejnego sezonu zostały potwierdzone.

Już wcześniej pojawiały się przecieki oraz podpowiedzi w postaci kręgów w regionie Colossal Crops oraz porwania przypadkowych graczy przez statek obcych. Nie wiadomo było jednak, czy motyw kosmitów będzie tylko ciekawostką, czy jednak tematem przewodnim. Zwiastun potwierdza drugą opcję, ponieważ pojawił się tam wymowny napis "Oni nadchodzą". A to wszystko na tle wiązki światła, która pochodzi z pokładu pozaziemskiego pojazdu.

Początek 7 sezonu Fortnite zaplanowany jest na 6 czerwca.