Forza Horizon 5 na nowym materiale. Zobacz wyścigi w 4K

Premiera Forza Horizon 5 zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawiło się nowe nagranie, na którym możemy zobaczyć kilkanaście minut zapierających dech w piersiach wyścigów.

fot. Microsoft

Do premiery Forza Horizon 5 pozostał nieco ponad miesiąc. Otrzymaliśmy kolejny materiał, który przedstawia kilkanaście minut wyścigów z najnowszej odsłony serii. Na nagraniu zobaczymy swobodną jazdę po Meksyku za kierownicą Delorean DMC-12. Poza tym twórcy przedstawili także wyzwania z serii "Horizon Story" oraz wyścig uliczny. Playground Games postarało się, abyśmy mogli zapoznać się z różnymi pojazdami, krajobrazami oraz porami dnia.

Zdecydowanie, Forza Horizon 5 będzie jedną z najciekawszych premier końcówki tego roku. Twórcy zapewniają, że piąta odsłona serii zapewni największą mapę oraz najbardziej zróżnicowane lokacje w historii Forza Horizon.

Zobacz również:

Forza Horizon 5 zadebiutuje na rynku 9 listopada tego roku. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S w polskiej wersji językowej (napisy). Warto przypomnieć, że najnowsza produkcja Playground Games będzie dostępna od dnia premiery w usłudze Xbox Game Pass.

Zobacz także: Far Cry 6 - recenzja gry. Piekło, w którym można się zakochać