Forza Horizon 5 najlepiej ocenianą grą w tym roku. Czy słusznie?

Premiera Forza Horizon 5 już za kilka dni. Do sieci spływają kolejne recenzje najnowszej produkcji Playground Games. Tytuł zbiera świetne oceny wśród recenzentów.

Forza Horizon 5 (fot. Maciej Persona/PCWorld.pl)

Już za kilka dni, 9 listopada na rynku zadebiutuje Forza Horizon 5. Do sieci spływają kolejne recenzje najnowszego dzieła Playground Games. Okazuje się, że tytuł ten zbiera świetne oceny. Jest to najlepiej oceniana, nowa gra w tym roku.

W serwisie Metacritic Forza Horizon 5 uzyskała ocenę 91/100 na bazie 71 recenzji. Co prawda są wyżej notowane produkcje wydane w tym roku, jednak mamy tu do czynienia z remasterami.

Zobacz również:

Czy słusznie Forza Horizon 5 jest tak chwalona?

Wersja dedykowana Xbox Series X to jedna z najładniejszych gier na konsole Microsoftu. Szczegółowość, jakość i ilość detali, która wręcz wylewa się z ekranu powoduje, że zamiast pędzić przed siebie z chęcią zatrzymywałem się w urokliwych miejscach i podziwiałem widoki. Lasy, dżungle czy wiejskie uliczki, to wszystko prezentuje się znakomicie.

Recenzenci zwracają szczególną uwagę na wygląd, rozmach oraz grywalność. W większości opinii możemy przeczytać, że Forza Horizon 5 jest najładniejszą grą obecnej generacji konsoli Microsoftu.

Meksyk w Forza Horizon 5 urzeka i gdy już w nim zagościcie, to ciężko będzie go wam opuścić.

Jesteście ciekawi naszej opinii na temat Forza Horizon 5? Zapraszamy do lektury recenzji.