Forza Horizon 5 - premiera już w tym roku! Gameplay pokazuje moc Xbox Series X

Fani Xbox właśnie doczekali się pierwszego wielkie tytułu na wyłączność konsol Microsoftu. Zobaczcie, jak wygląda Forza Horizon 5.

Pokaz gier Microsoftu podczas E3 2021 obfitował w mnóstwo ciekawych ogłoszeń i zapowiedzi. Po raz pierwszy pokazano nam grę Starfield oraz gameplay ze Stalker 2. Ujawniono również daty premier rzeczonych tytułów oraz Diablo 2: Ressurected. To oczywiście nie wszystko, największym zaskoczeniem prezentacji było bez wątpienia nowe dzieło studia Playground Games - Forza Horizon 5.

Choć o nowej Forzy spekulowano już od miesięcy, to chyba nikt się nie spodziewał, ze Microsoft pokaże nam nie tylko zwiastun produkcji, ale również obszerny gameplay.

Zobacz również:

Forza Horizon 5 po raz kolejny pozwoli graczom zasiąść za sterami najbardziej wyjątkowych pojazdów na świecie. Na potrzeby gry z najdrobniejszymi szczegółami odtworzono ogromne obszary Meksyku. Czeka na nas zatem gigantyczny, pełen detali, otwarty świat. Jak prezentuje się on w akcji możecie zobaczyć poniżej.

To jednak nie koniec niespodzianek. Microsoft potwierdził, że Forza Horizon 5 zadebiutuje na konsolach Xbox i PC z Windows 10 już 9 listopada 2021 roku.

Zobacz również: Assassin's Creed Valhalla - Siege of Paris, DLC z datą premiery!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: