Forza Motorsport 3 zachwyci graczy?

W ostatnim czasie brakowało trochę nowych, wielkich tytułów rodem ze stajni Microsoftu. Wszystko jednak wskazuje na to, że niebawem ulegnie to zmianie. Forza Motorsport 3 jest już bowiem na zaawansowanym etapie produkcji.

Nowe informacje o trzeciej części gry z serii Forza Motorsport, podał serwis Xbox 360 Fanboy. Podobno tytuł ma zachwycić fanów swoim ogromem. Ponad sto tras oraz czterysta samochodów do wyboru, to tylko część rzeczy jakie znajdą się na dwóch, zapełnionych po brzegi, dyskach z grą.

Co więcej, bardzo prawdopodobne jest, że nowe samochody oraz trasy pojawiać się będą co jakiś czas w serwisie Xbox Live. Każdy posiadacz gry będzie mógł wtedy odpłatnie pobrać je na swoją konsolę. Rozważane jest również wypuszczenie dodatku wkrótce po premierze normalnej wersji.

Na razie jednak informacje te nie są w stu procentach pewne. Wszystko okaże się w najbliższym czasie, gdy dojdzie do oficjalnej zapowiedzi nowej części Forza Motorsport. O wszystkich nowościach będziemy informować na bieżąco.