Forza Motorsport 4 - najnowsze fury gotowe do pobrania

Firma Microsoft, wydawca gry wyścigowej Forza Motorsport 4 na konsolę Xbox 360, informuje o dzisiejszej premierze trzeciego pakietu zawartości dodatkowej do gry.

Najnowszy zestaw samochodów IGN Car Pack jest już dziś dostępny do pobrania z Rynku gier Xbox LIVE, w cenie 560 punktów Microsoft. Dodatek zawiera 10 nowych, gotowych do tuningowania, malowania i ostrej jazdy samochodów. Zaliczyć możemy do nich unikatową kolekcję klasycznych coupe największych światowych marek, jak Maserati czy Pontiac oraz nowoczesne rajdówki, w tym napakowane blisko 900 końmi mechanicznymi Suzuki Monster Sport SX4, które powstało specjalnie po to, aby z rekordową prędkością wspinać się na zdradliwe zbocza górskich tras.

Pakiet Forza Motorsport 4 Season Pass, uprawnia do pobrania sześciu dodatków do gry, które pojawiać się będą na przestrzeni przyszłego roku. Gracze mogą zakupić pakiet Season Pass w ramach Rynku Xbox LIVE za 2400 punktów Microsoft, oszczędzając tym samym 30% w stosunku do ceny dodatków kupowanych osobno. Kupujący otrzymają w ramach pakietu wszystkie wydane dotychczas dodatki do gry wraz z zestawem IGN Car Pack.

Firma Microsoft przygotowała również specjalny konkurs dla wszystkich fanów motoryzacji, z niespotykaną wcześniej na polskim rynku gier wideo nagrodą - unikatowym samochodem Alfa Romeo MiTo Forza Motorsport 4 Edition.

- informacja prasowa