Forza Motorsport 4 - wygraj prawdziwy samochód!

Microsoft, wydawca gry Forza Motorstorm 4 na konsolę Xbox 360 przygotował dla wszystkich fanów szybkości nie lada niespodziankę. Najpierw jednak każdy z was musi zadać sobie pytanie... Czy jestem wystarczająco szybki by wygrać?

Po raz pierwszy w Polsce w historii gier komputerowych i video możesz wziąć udział w turnieju Forza Motorstorm 4 i wygrać uwaga... prawdziwy samochód! A dokładnie Sportową Alfę Romeo MiTo, którą możecie podziwiać niżej.

Co jednak należy zrobić by wziąć udział w konkursie? Jest to banalnie proste. Pomiędzy 14 października a 31 grudnia 2011 roku należy zarejestrować się na stronie internetowej, dołączając dowód zakupu gry Forza Motorstorm 4. Wasze zgłoszenie zostanie potwierdzone zaproszeniem na turniej, który odbędzie się już w styczniu 2012 roku za pośrednictwem usługi Xbox LIVE oraz LIVE League.

Finaliści turnieju wezmą udział w rozgrywkach offline miesiąc później, a więc w lutym. Zwycięzca... cóż, odjedzie nagrodą główną, czyli (przypominam) samochodem Alfa Romeo MiTo Forza Motorsport 4 Edition! Czy tylko ja uważam, że gra jest warta świeczki? Zatem biegiem do kierownic szkolić swoje umiejętności. Pamiętajcie, że wygra tylko najszybszy.