FotoMix 5.5 - fotograficzny mikser

Nie musisz być profesjonalnym grafikiem, by stworzyć ciekawy kolaż, czy montaż z cyfrowych zdjęć. Skorzystaj z programu FotoMix, dzięki któremu łączenie fotografii jest dziecinnie proste.

FotoMix 5.5 - fotograficzny mikser

FotoMix

FotoMix to narzędzie to łączenia kilku cyfrowych zdjęć w jedno. Stworzenie kolażu za pomocą tego programu zajmuje jedynie kilka chwil. Za pomocą wbudowanych narzędzi wystarczy usunąć z fotografii obszary, które mają być niewidoczne. Następnie dopasować tło z innej fotografii, ustawić przezroczystość, wygładzić lub wyostrzyć krawędzie i efekt gotowy.

W tworzonych projektach można też wykorzystywać narzędzia do retuszu. Do dyspozycji są funkcje deformowania, kolorowania, mieszania czy klonowania. Z kolei inne funkcje pozwalają uzupełnić obraz kolorowymi cieniami, tekstem czy ramkami.

Gotowe prace program pozwala zapisać w czterech formatach graficznych - JPG, BMP, PNG i GIF. Aplikacja jest dostępna w angielskiej wersji językowej ale nie wpływa to na trudności w obsłudze. Korzystanie z FotoMix jest bardzo intuicyjne. Program jest darmowy.

Pobierz: FotoMix 5.5


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: