Fotobiuro

FotoOffice 2007 to świetny fotoalbum dla osób zawodowo związanych z fotografią, początkujących może peszyć mnogość zaawansowanych narzędzi.

Dostępna jest nowa, oznaczona numerem 2007 wersja FotoOffice firmy GDATA, jednego z najlepszych fotoalbumów na polskim rynku. Program przeznaczony jest przede wszystkim dla profesjonalistów i zaawansowanych amatorów, dla osób codziennie zajmujących się fotografią. Pozwala porządkować zdjęcia w wirtualnych albumach, zawiera dobrze opracowane narzędzia do wyszukiwania i filtrowania fotografii oraz pokaźny, dobrze przemyślany zestaw funkcji fotoretuszerskich, wśród których znajdziemy nie tylko prostą korektę czerwonych oczu czy zwiększanie jasności, ale też edycję poziomów i krzywych oraz pokaźny zestaw filtrów i efektów specjalnych. Te funkcje okazują się bardzo przydatne, chociaż do poważnej edycji zdjęcia i tak trzeba uruchomić oddzielny program. Można mieć drobne zastrzeżenia do tempa wyświetlania podglądu działania funkcji i filtrów - uaktualnienie podglądu trwa długo, co na dłuższą metę może być męczące.

Spośród innych fotoalbumów FotoOffice 2007 wyróżniają bardziej zaawansowane funkcje: nagrywania albumów na CD i DVD, szyfrowania szczególnie cennych fotografii, trwałego usuwania plików, a także tworzenia pokazów zdjęć zapisywanych jako pliki HTML, PDF czy nawet SWF (w formacie Flash).

Informacje www.gdata.pl Cena 129 zł