Fountain Defence - gra na poniedziałek

Fountain Defence jest przedstawicielem popularnych gier typu Tower Defence. Zadaniem graczy jest przyjąć odpowiednią strategię, ulepszyć swoją główną broń i eliminować pojawiających się co chwila przeciwników. Plusem Fountain Defence są małe rozmiary oraz fakt, iż gry tej nie trzeba instalować na dysku.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Stickville Zombies

Fortie

Bad Man

Zobacz wszystkie gry dnia!

Fountain Defence jest bezpłatną strategią RTS, w której zadaniem gracza jest obrona fontanny przed złymi ludźmi kradnącymi wodę. Szczęśliwie struktura ta nie jest zupełnie bezbronna i szybko zrobi porządek ze swoimi wrogami przy pomocy wodnych pocisków. Oczywiście w trakcie rozgrywki możemy ulepszać fontannę - zwiększać jej moc czy zasięg.

Fountain Defence to produkcja niezwykle prosta w obsłudze. Tytuł ten może być bowiem obsługiwany jedynie przy pomocy myszki. Co więcej, Fountain Defence przyzwoicie prezentuje się pod względem graficznym - wszystkie elementy wyglądają dobrze nawet na komputerach pracujących standardowo na wyższych rozdzielczościach. Atutem tej produkcji jest także fakt, iż gry tej nie trzeba instalować na dysku - wystarczy jedynie uruchomić odpowiedni plik EXE.

Zapraszamy do pobrania Fountain Defence.