Foxit Reader 4.0.0.0619 - bezpłatny i szybki czytnik PDF

Czytnik PDFów oferowany przez Adobe jest kłopotliwy w obsłudze i wolno działa. Zainstaluj Foxit Reader, który z powodzeniem go zastąpi.

Foxit Reader 4.0.0.0619 - bezpłatny i szybki czytnik PDF

Foxit Reader 4.0.0.0619

Cena: bezpłatny

Informacje: www.foxitsoftware.com/pdf/reader

Foxit Reader to czytnik PDF. Polecany, jako zamiennik Adobe Acrobata. Jest mniejszy, nie obciąża systemu, szybciej się uruchamia i działa. Integruje się z systemem operacyjnym i przeglądarkami internetowymi. Otwiera dokumenty zapisane na dysku i pobierane z Internetu. Oferuje narzędzia do komentowania przeglądanych dokumentów. Pozwala umieszczać w tekście notatki, oznaczać tekst, korzystać ze strzałek czy linii. Dokument w pierwotnej postaci, jak również ze wszystkimi komentarzami można wydrukować.

W najnowszej wersji czytnika rozbudowano narzędzia do komentowania oraz konwerter PDFów na dokumenty tekstowe. Uzupełniono program o mechanizm sprawdzania pisowni (brak w nim języka polskiego) oraz zaawansowane funkcje edycyjne. Poprawie uległo również bezpieczeństwo korzystania z PDFów.

Zobacz również:

  • Najlepsze programy do edycji PDF 2023
  • Rakuten Kobo Elipsa 2E to coś więcej niż tylko czytnik. Co potrafi i gdzie kupić?

W trakcie instalacji aplikacja próbuje dodać do przeglądarki zbędny pasek narzędzi, zmienić stronę startową oraz domyślną wyszukiwarkę. Umieszcza też na pulpicie skróty do zasobów, które nie są związane z programem.

Po zainstalowaniu Foxit Reader umożliwia w opcjach wybór polskiej wersji językowej, ale próba pobrania ze strony producenta odpowiednich plików kończy się wyświetleniem informacji o braku polskiego tłumaczenia. Program jest bezpłatny.

Pobierz program: Foxit PDF Reader 4.0.0.0619


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: