Fragujemy!

Wersja beta dodatku Urban Warfare przeznaczonego dla Quake III Arena.

Od premiery Quake III Arena dzieli nas już ponad cztery miesiące, ale dopiero od niedawna zaczęły pojawiać się dodatki do tej gry. Niemal codziennie ukazują się nowe modele postaci, mapy i modyfikacje. Szczególnie dużo jest tych ostatnich, wśród których możemy znaleźć także pozycję o nazwie Urban Warfare.

Dodatek jest jeszcze w fazie realizacji, ale już zapowiada się niezwykle interesująco. W wersji ostatecznej znajdzie się kilka nigdzie nie publikowanych dotąd map oraz pokaźny zestaw broni m.in. bazooka, strzelba snajperska i ciężki karabin maszynowy. Każda z dostępnych broni oferować będzie, podobnie jak w Unreal Tournament, dwa tryby prowadzenia ognia. Uzbrojenie ma wyglądać i działać dokładnie tak jak w rzeczywistości, a ilość zadanych przeciwnikowi obrażeń zależeć będzie od miejsca trafienia. Ten ostatni element ma przypominać nieco Soldier of Fortune, gdzie na przykład trafienie przeciwnika bezpośrednio w głowę powoduje jego natychmiastową eliminację.

Autorzy umieścili w Internecie wczesną wersję beta dodatku (jej rozmiar to niecałe 8 MB), którą można pobrać z oficjalnej strony Urban Warfare - warfare.telefragged.com/


Zobacz również