FreeBuds Studio - pierwsze słuchawki nauszne od Huawei już w sklepach

Huawei wprowadził dziś pierwsze w historii słuchawki nauszne. FreeBuds Studio wyposażono w system aktywnej redukcji hałasu z otoczenia. W przedsprzedaży otrzymamy opaskę sportową Huawei Band 4 w gratisie.

Od 2019 roku Huawei mocno inwestuje w rozwój swojego ekosystemu, a na rynku poza smartfonami i komputerami pojawia się mnóstwo akcesoriów. Zaliczyć do nich możemy najnowsze słuchawki nauszne FreeBuds Studio. To pierwsze tego typu akcesorium w ofercie tego chińskiego producenta.

Słuchawki Huawei FreeBuds Studio

Słuchawki Huawei FreeBuds Studio

Huawei FreeBuds Studio dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej oraz złotej. Słuchawki wyróżniają się obecnością systemu inteligentnej redukcji szumów z otoczenia. Przetworniki Hi-Fi, które wykorzystano do budowy nowego modelu pozwalają na odtwarzanie dźwięku o częstotliwości dochodzącej do 48 kHz.

Słuchawki wyposażono w innowacyjny system Bluetooth 360, który dzięki obecności dwóch anten zapewnia niezwykle silny zasięg bez zakłóceń. FreeBuds Studio automatycznie identyfikują położenie sprzętu, z którego odtwarzany jest dźwięk. Dodatkowo producent nie zapomniał o możliwości połączenia z dwoma urządzeniami w tym samym czasie.

Nauszniki wykonano z miękkiej skóry proteinowej, która bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ucha, a na dodatek wzmacnia izolacje od otoczenia zewnętrznego. W celu komunikacji z innymi osobami wystarczy uruchomić tryb świadomości, który za pośrednictwem mikrofonów przekazuje dźwięki z otoczenia.

Huawei FreeBuds Studio wyposażono w sterowanie za pomocą gestów. Sensory umieszczono na nausznikach.

Zestaw słuchawkowy posiada baterię pozwalająca na 20 godzin słuchania muzyki z włączonym ANC oraz 24 godziny z wyłączonym ANC. Szybkie ładowanie pozwala na kolejne 5 godzin pracy po zaledwie 10 minutowym doładowaniu.

Od 20 do 30 listopada 2020 roku słuchawki Huawei FreeBuds Studio kupimy za 999 zł. W gratisie otrzymamy inteligentną opaskę sportową Huawei Band 4 o wartości 79 zł. Od 1 grudnia słuchawki sprzedawane będą za 1399 zł.

Zapoznaj się z naszą recenzją słuchawek True Wireless Huawei FreeBuds Pro.