Fresh UI 8.51 - centrum sterowania systemem

Konfiguracja systemu i działających w nim programów wymaga otwierania wielu okien, przeglądania list i zakładek. Aby ułatwić sobie zadanie można skorzystać z Fresh UI, programu, który pozwala na zmianę wielu ustawień Windows i aplikacji z poziomu jednego okna.

Fresh UI 8.51

Fresh UI 8.51

Fresh UI to narzędzie do zmiany ustawień, konfiguracji i optymalizacji Windows, zainstalowanych w systemie narzędzi oraz sprzętu. Zamiast tracić czas na przeglądanie systemowych zasobów, modyfikacji ustawień można dokonać w jednym oknie. Narzędzie może także posłużyć do zacierania śladów korzystania z systemu i różnych aplikacji.

Funkcje programu zostały podzielone na czytelne grupy. Wydzielone zostały narzędzia do zmiany sposobu uruchamiania i zamykania systemu operacyjnego, funkcjonowania systemu plików czy opcje bezpieczeństwa. Inna grupa obejmuje zmiany w wyglądzie pulpitu, panelu sterowania czy menu startowego. Za pomocą programu można także zoptymalizować działanie procesora, pamięci i płyty głównej, zmienić zachowanie myszy, klawiatury czy napędów.

Największa grupa obejmuje opcje konfiguracyjne aplikacji systemowych. Za jej pomocą dostosujesz do własnych wymagań przeglądarkę, systemowe edytory tekstu, gry, Windows Media Playera czy program pocztowy. Zmiany w konfiguracji można zabezpieczyć hasłem. Narzędzie działa w Windows 7, ale nie jest zoptymalizowane do pracy w tym systemie.

Fresh UI jest programem darmowym przeznaczonym do użytku domowego. Aby korzystać z aplikacji dłużej niż 11 dni wymagana jest bezpłatna rejestracja. Fresh UI nie ma polskiej wersji językowej.

Pobierz: FreshUI 8.52