FreshDiagnose 8.28 - co drzemie w twoim komputerze

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie urządzenia pracują w twoim komputerze skorzystaj z FreshDiagnose 8.28. Program odkryje wszystkie tajemnice zainstalowanego sprzętu i przetestuje jego wydajność.

FreshDiagnose 8.28 - co drzemie w twoim komputerze

FreshDiagnose 8.28

FreshDiagnose to program do testowania zainstalowanych w komputerze urządzeń. Aplikacja podaje szczegółowe informacje na temat płyty głównej, procesora i pamięci, sprawdzi BIOS i zainstalowane urządzenia Plug&Play. Program przetestuje i wyświetli parametry dysków twardych i napędów CD. Nie pominie przy tym informacji o partycjach i dyskach logicznych. Oprócz podstawowych parametrów karty graficznej poda też na przykład listę wszystkich trybów, jakie obsługuje urządzenie.

Poza sprzętem FreshDiagnose sprawdzi takie zasoby systemu, jak przerwania, kanały DMA czy dostępne porty. Poinformuje cię o konfiguracji Windows, wyświetli usługi, procesy działające w systemie i zainstalowane aplikacje. Za pomocą narzędzia dowiesz się, jak skonfigurowana jest twoja sieć komputerowa, a nawet dowiesz się, jakie ślady pozostawiłeś w systemie podczas pracy.

FreshDiagnose nie ma polskiej wersji językowej. Program jest darmowy do użytku domowego, wystarczy go jedynie zarejestrować. Po rejestracji odblokowane zostaną również testy wydajności sprzętu wbudowane w program.

Pobierz: Fresh Diagnose 8.28