"From Hell" w R1

Fox zapowiedział amerykańskie wydanie specjalnej, dwupłytowej edycji "From Hell" w polskim tłumaczeniu "Z piekła rodem" na 27 maja br. Film z Johnnym Deppem i Heather Graham zostanie zapisany w formacie obrazu 2,35:1 z anamorficznym transferem. Na płycie będą 2 ścieżki dźwiękowe w Dolby Digital 5.1 i DTS.

Fox zapowiedział amerykańskie wydanie specjalnej, dwupłytowej edycji "From Hell" w polskim tłumaczeniu "Z piekła rodem" na 27 maja br. Film z Johnnym Deppem i Heather Graham zostanie zapisany w formacie obrazu 2,35:1 z anamorficznym transferem. Na płycie będą 2 ścieżki dźwiękowe w Dolby Digital 5.1 i DTS. Jedynym dodatkiem na pierwszym dysku będzie komentarz reżyserski Allen i Alberta Hughes.

Druga płyta będzie zawierać: 4 krótkie materiały o produkcji wraz z filmem HBO "A view From Hell", 23 sceny usunięte, alternatywne zakończenie, interaktywną dokumentację, omówienie tworzenia filmu o Kubie Rozpruwaczu, galerię fotosów, porównawczy storyboard, minidokument o White Chapel.

"Z piekła rodem" to ekranizacja komiksu o londyńskim detektywie, który ma złapać siejącego strach w dzielnicy White Chapel Kubę Rozpruwacza.


Zobacz również