Fronczewski i Szyc w polskiej wersji językowej The Bard's Tale

Polski wydawca "The Bard's Tale", Cenega Poland, poinformował, że w rodzimej edycji gry usłyszymy głosy dwóch znanych polskich aktorów - Piotra Fronczewskiego i Borysa Szyca. Piotr Fronczewski wystąpi w roli narratora, a w tytułowej roli Barda usłyszymy Borysa Szyca.

Lokalizacja "The Bard's Tale" jest sporym wyzwaniem dla tłumaczy, ze względu na jej specyfikę i humor oraz dużą ilość kwestii śpiewanych. Miejmy nadzieję, że udział gwiazd polskiego kina w lokalizacji gry, zapewni jej wysoki poziom.

W grze wcielamy się w postać tytułowego Barda, który w przeciwieństwie do klasycznych bohaterów, nie stara się ratować świata, tylko dba wyłącznie o własne dobro. Podczas rozgrywki Bard będzie więc koncentrował się przede wszystkim na zdobywaniu dukatów i serc pięknych panien.

Gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej, a do sklepów trafi prawdopodobnie w lipcu. Jej cenę ustalono w wysokości 99,90 zł. Zapraszamy również do pobrania wersji demonstracyjnych gry, które znaleźć można na naszym serwerze FTP.

Bard's Tale Updated Demo

Bard's Tale Demo


Zobacz również