Frostpunk, Moonlighter, This War of Mine taniej nawet o 85%

GOG rozpoczął weekendową promocję na tytuły od 11Bit Studios. Dzięki temu można nabyć takie tytuły jak Frostpunk czy Beat Cop z bardzo dużymi zniżkami!

W promocji znajdują się gry wydawane przez producenta w latach 2011-2018. Im starsza - tym tańsza, jest więc okazja, aby poznać kilka dobrych tytułów, w które nie miało się czasu zagrać i zapłacić za nie naprawdę kilka złotych. Na przykład strategia Spacecom z 2015 roku to tylko 5,29 zł, a BeatCop to wydatek 14,99 zł. Na liście znalazł się ostatni hit studia, czyli Frostpunk - został przeceniony o ponad 50 zł i zamiast 109,99 zł kosztuje 65,99 zł, a także gra przygodowa z 2018 roku - Moonlighter.

Pełną listę przecenionych gier znajdziesz na stronie GOG.com. I trzeba przyznać, że każdy bez problemu powinien znaleźć tu idaelną pozycję dla siebie. Akcja promocyjna trwa do końca weekendu, więc najlepiej już dziś wejdź na tę stronę i wybierz najlepszą pozycję dla siebie na sobotę i niedzielę.

Przypominamy także, że na GOG dostępna jest gra RPG złożona w hołdzie dwóm pierwszym Falloutom - ATOM RPG: Post-apocalyptic.