Frozen Throne w polskim wydaniu

Polski wydawca pierwszego oficjalnego dodatku do trzeciej części Warcrafta opublikował pierwsze sample z polskiej wersji gry.

W dodatku The Frozen Throne, gracze ponownie odwiedza rozdarty wojną świat Azeroth. Akcja kampanii dostępnej w tym dodatku rozpoczyna się w kilka miesięcy po wydarzeniach kończących podstawową wersję gry. Zdradziecki Death Knight Arthas oraz elfi renegat Night Elf Demon Hunter Illidan postanawiają przebić się zbrojnie na tajemniczy lodowiec Icecrown, który skrywa szczątki i duszę okrutnego Lich Kinga, który sprowadził plagę nieumarłych na świat Azeroth.

Jak poinformowała firma CD Projekt, intensywne prace nad lokalizacją gry cały czas trwają. W związku z zakończeniem przygotowywania sampli dla nowych postaci u Ludzi i Orków, polski wydawca gry ujawnił ich próbki:

Orkowie:

Nowy bohater - Łowca Cieni

ftp://ftp.cdprojekt.info/pub/_press/W3_FT/ShadowHunter.mp3

Nowa jednostka - Jeździec Nietoperza

ftp://ftp.cdprojekt.info/pub/_press/W3_FT/TrollBatrider.mp3

Ludzie:

Nowa jednostka - Jeździec Smoczego Jastrzębia

ftp://ftp.cdprojekt.info/pub/_press/W3_FT/DragonHawk.mp3

Nowa jednostka - Łamacz Zaklęć

ftp://ftp.cdprojekt.info/pub/_press/W3_FT/SpellBreaker.mp3

Nowy bohater - Mag Krwi

ftp://ftp.cdprojekt.info/pub/_press/W3_FT/BloodMage.mp3

Próbki polskich sampli opracowywanych dla ras Nocnych Elfów i Nieumarłych CD Projekt ujawni już wkrótce. Warcraft III: Frozne Throne ukaże się w profesjonalnej polskiej wersji językowej w cenie 79,90 zł już na początku lipca, czyli niespełna miesiąc po premierze dodatku na zachodzie.


Zobacz również