Furious - nowa obudowa firmy Sharkoon

Po niedawno wprowadzonych na rynek modelach Venga i Desperado, firma Sharkoon zaprezentowała światu kolejną nową obudowę o wdzięcznej nazwie Furious. Posiada ona pięć zatok na napędy 5,25 cala i umożliwia zainstalowanie pięciu urządzeń 3,5 cala.

Furious jest najnowszą obudową firmy Sharkoon w standardzie ATX. Obudowa posiada pięć zatok 5,25 cala oraz jedną 3,5 cala. Dodatkowo w swoim wnętrzu zawiera miejsce na cztery kolejne urządzenia 3,5 cala. Aby ułatwić instalację twardych dysków wewnątrz obudowy, wewnętrzne zatoki zostały obrócone o 90 stopni. Obudowę wyposażono w dwa 120 mm wentylatory (z przodu i z tyłu), z czego przedni wyposażony jest w filtr przeciwkurzowy. Dodatkowo na bocznej ścianie urządzenia znajduje się otwór wentylacyjny, który można otwierać i zamykać wedle uznania.

Sharkoon Furious

Sharkoon Furious

Na przednim panelu oprócz typowego wyposażenia, znajdziemy także porty dźwięku, USB i eSATA/USB. Wymiary Sharkoon Furious to 205 x 480 x 580 mm, a jej waga wynosi około 10 kg. Obudowa została wykonana z 1 mm stali SECC.

Więcej informacji na temat obudowy Sharkoon Furious można znaleźć na stronie producenta.

Ranking produktów PC World - obudowy komputerowe