Fury - MMORPG bez abonamentu?

Dobra wiadomość dla fanów massive online RPGów. W najnowszym tytule z tego gatunku - Fury - nie trzeba będzie płacić miesięcznego abonamentu. Nie oznacza to jednak, że owej opłaty nie będzie można uiszczać. W zamian gracz otrzyma szereg dodatkowych uprawnień usprawniających grę.

Osoba chcąca zagrać w Fury będzie musiała jedyne zapłacić za samą grę. Tą miłą wiadomość podał jej producent - firma Auran. Taki "normalny" gracz będzie miał darmowy dostęp do wszystkich broni, umiejętności, uaktualnień etc. Zapytać się można więc po co stwarzać możliwość opłacania abonamentu?

Auran stworzył bardzo przemyślny sposób aby zmobilizować graczy do wnoszenia opłat. Wraz z abonamentem staną się oni "nieśmiertelni". Oznaczać to będzie dostęp do szeregu usprawnień umilających rozgrywkę. Tak więc będą oni mogli szybciej się przemieszczać po świecie gry korzystając z Sanktuariów i Szkół. Będą mieli także priorytet w rozmowach VoIP, Domu Aukcyjnym czy logowaniu się. Dodatkowo powiększony będzie dla nich wskaźnik pomnażania się złota podczas odpoczynku. Będą oni mieli także dostęp do swoich statystyk walk i obsługi klienta prosto z gry.

Pozostają tylko dwa pytania. Jak bardzo nie opłacanie abonamentu będzie frustrujące dla potencjalnego gracza i ile owy będzie wynosić. Co do odpowiedzi na to drugie - abonament w Fury będzie opiewać na kwotę 9,95 dolarów za miesiąc gry. Na pierwszą część pytania gracze niestety będą musieli odpowiedzieć sami.