Fury w wersji BETA już niedługo dostępny

Bardzo ciekawą promocję przygotował australijski koncern Auran, wydawca gry Fury. Gracze będą mieli możliwość zarejestrowania się na stronach producenta oraz ściągnięcia darmowej, próbnej wersji gry. Cała akcja ma się rozpocząć 27 lipca. Należy się spieszyć bowiem liczba darmowych egzemplarzy jest ograniczona!

Fury w wersji BETA już niedługo dostępny

Fury jest grą PvP MMO, która zdaniem twórców ma zrewolucjonizować rynek gier sieciowych. Największy nacisk położony jest tu na samą akcję, czyli w tym wypadku walkę z innymi graczami. Autorzy reklamują grę hasłem, że indywidualny sukces nie zależy od doświadczenia postaci. Aby wygrać nie musimy zabijać żadnych komputerowych przeciwników, bowiem najważniejszy jest 'skill' gracza.

Planowany początek promocji to 27 lipiec, godzina 12:00 czasu PST (czyli ok. 21:00 czasu polskiego). Ostatnie tego typu konta, nowi użytkownicy będą mogli założyć w niedzielę, 29 lipca, o godzinie 23:59 (czyli ok. 9 rano w poniedziałek).

Niestety, nie wszyscy chętni skorzystają z dobrodziejstw promocji. Serwery będą mogły pomieścić jedynie 200,000 nowych kont. Obowiązywać będzie zasada: 'kto pierwszy ten lepszy', należy się więc spieszyć bo gracze czekający na ostatnią chwilę mogą obejść się smakiem.

Założenie konta nie jest trudne. Jedyną rzeczą jaką należy zrobić, aby jako jeden z pierwszych na świecie zagrać w Fury, to wejść na oficjalną stronę, pobrać swój unikatowy klucz oraz ściągnąć aplikację.

Jak zapowiadają twórcy wersja beta umożliwi graczom poznanie wszystkich zalet gry. Oficjalnie mówi się o wielkiej różnorodności systemów walk oraz wielu trybach multiplayer. Dużą zaletą gry mają też być możliwości postaci (ponad 400 umiejętności do wyboru). Dodajmy, że mają być one niezależne od wybranej klasy.

Nie ma co ukrywać, że gra zapowiada się ciekawie, a fani gatunku już teraz mogą ostrzyć sobie zęby. Z niecierpliwością czekamy więc na polską premierę tego tytułu. Choć może lepiej już teraz zająć sobie miejsce w promocyjnej kolejce...?