Futrzane wojny

W naszych domach zagoszczą mali, futrzani wojownicy.

Team designerów z Acclaim Entertaiment i Bizzare Creations realizuje niecodzienny projekt o nazwie Fur Fighters. Tytuł ten należy do gatunku action-adventure, ale występują w nim także elementy znane z klasycznych produkcji FPP.

Gra umożliwi nam przejęcie kontroli nad drużyną sześciu futrzanych zwierzaków, która została oddelegowana do rozprawienia się ze złym generałem Viggo oraz dowodzonymi przez niego zastępami morderczych pluszowych niedźwiadków (brzmi całkiem groźnie). Oczywiście nasi podopieczni nie będą bezbronni, ponieważ autorzy wyposażyli ich w ciekawy arsenał narzędzi wojennych oraz w zestaw unikalnych zdolności specjalnych. Na swojej drodze wojownicy napotkają nie tylko hordy wrogo nastawionych istot, ale także sporą ilość zagadek logicznych. Programiści przygotowują dla graczy aż pięć ogromnych, obfitujących w szczegóły poziomów. Nie zapomniano również o maniakach rozgrywki wieloosobowej, dla których przeznaczony zostanie specjalny tryb prowadzenia rozgrywki - "fluffmatch".

Oficjalna rynkowa premiera Fur Fighters odbędzie się najprawdopodobniej wiosną tego roku. W chwili obecnej przewidziane jest wydanie wersji na platformy PC i Dreamcast.


Zobacz również