Futurystyczny głośnik 2.1 F&D A140X

Na rynku jest wiele różnorodnych zestawów Bluetooth, ale tylko nieliczne przykuwają oko niebanalnym designem, a jeśli dodać do tego dobre, czyste brzmienie to wybór okazuje się jasny. Takim głośnikiem jest propozycja od Fenda Audio – model A140X.

Rzut oka na specyfikacje techniczną ujawnia pełną gamę funkcjonalności. Zestaw składa się z trzech głośników (2+1) o mocy wyjściowej 37W, co wystarczy, aby rozkręcić domową imprezę z przyjaciółmi do tego stopnia, że zainteresują się nią także sąsiedzi.

Głośniki wysokotonowe mają średnicę 3”, a niskotonowy z subwooferem 4". Bezprzewodowa łączność Bluetooth działa w odległości do 15 metrów, a więc bez problemu sparujemy zestaw z dowolnym urządzeniem mobilnym, niezależnie od tego w którym pomieszczeniu znajduje się głośnik. Możemy także odsłuchać muzykę z zewnętrznego nośnika, np. pendrive’a, dzięki slotowi USB, w który producent wyposażył urządzenie. Obsługiwane są wszystkie popularne formaty audio, w tym mp3 i WMA.

Na uwagę zasługuje także design zestawu. Całość wykonano z dobrej jakości matowego drewna, a smaczku dodaje metalowy grill, sprawiający że głośnik wygląda solidnie, zwiastując tłuste basy i soczyste brzmienie. Największe wrażenie robi jednak kolorowe podświetlenie LED, które przy wieczornym słuchaniu muzyki zamienia je w futurystyczną ucztę dla ucha.

W zestawie znajdziemy także pilot zdalnego sterowania. Więcej informacji na www.fenda.pl