G-Alarm 2.3 - nietypowy budzik do komórki z Windows Mobile

G-Alarm 2.3 to intuicyjny w obsłudze i jednocześnie bardzo konfigurowalny budzik do PDA i smartfonów z Windows Mobile. Ascetyczna funkcja ustawiania maksymalnie trzech alarmów, którą otrzymujemy wraz z Windows Mobile, nie wszystkim może wystarczać. G-Alarm 2.3 niemieckiej firmy Ageye jest aplikacją, która z sukcesem ją zastąpi. Interfejs budzika jest bardzo przejrzysty i zrozumiały, w całości finger-friendly, co oznacza, że obsłużymy go bez pomocy rysika.

G-Alarm 2.3 - nietypowy budzik do komórki z Windows Mobile

G-Alarm 2.3 uruchomiony w telefonie Touch Diamond 2

G-Alarm 2.3 ma sporą liczbę opcji konfiguracyjnych. Możemy ustawiać alarmy pojedyncze (które kasuje się po wykonaniu), dziennie, w wybrane dni tygodnia, tygodniowe, miesięczne po całkowicie niestandardowe, np. związane z jakimś wydarzeniem. G-Alarm obsługuje pliki MP3, WMA, MIDI i WAV, które może uruchamiać zarówno pojedynczo jak i ich całą kolekcję - wg uprzednio ustawionej lub losowej kolejności.

Pobierz: G-Alarm 2.3 dla Windows Mobile VGA i WVGA (HTC Touch HD, Sony Xperia X1 i in.)

Pobierz: G-Alarm 2.3 dla Windows Mobile QVGA i WQVGA (starsze modele)

G-Alarm 2.3 - nietypowy budzik do komórki z Windows Mobile

Wyłączenie budzika może odbywać się poprzez proste puknięcie palcem w ekran naszego PDA (dla leniwych), przeprowadzenie kulki przez labirynt lub potrząśnięcie urządzeniem (dla urządzeń z akcelerometrem), a nawet po rozwiązanie zadania matematycznego (dla bardziej ambitnych są różne poziomy trudności).

Wygląd G-Alarm możemy dostosować dzięki skórkom dostępnym na stronie internetowej producenta, jak i forach internetowych sympatyków palmofonów. Aplikacja jest dostępna w kilkudziesięciu językach, w tym również po polsku.

Cena: 4,99 euro