G-Invaders - na podbój kosmosu

Masz telefon wyposażony w dotykowy ekran, akcelerometr i Windows Mobile? W takim razie będziesz mógł polatać statkiem kosmicznym w grze G-Invaders.

Zobacz też:

G-Invaders to klasyczna strzelanka - gra prosta, ale bardzo wciągająca; prawdziwy pożeracz czasu. Gra, według opisu producenta, przeznaczona jest przede wszystkim dla palmofonów firmy HTC. Nie jest jednak wykluczone, że na innych urządzeniach o odpowiednich parametrach również będzie działać. G-Invaders wymaga systemu Windows Mobile, dotykowego ekranu oraz akcelerometru.

G-Invaders - na podbój kosmosu

G-Invaders

W G-Invaders za pomocą czujnika położenia sterujemy statkiem kosmicznym i jednym zadaniem gracza jest niszczenie wszystkiego, co stanie na jego drodze. Do ataku gracz ma rakiety oraz bomby, natomiast do ochrony służy specjalna tarcza ochronna - asortyment broni ofensywnej i defensywnej można powiększać i upgrade’ować w trakcie zabawy.

G-Invaders oferuje cztery poziomy trudności, od łatwego po ekspercki, a dodatkowo z każdym zdobytym poziomem rosną wymagania i nie jest tak łatwo poradzić sobie z wrogimi statkami.

Najlepsze wyniki można wysyłać na stronę producenta i porównać je z innymi graczami.

G-Invaders jest rozprowadzana na licencji freeware.

Program: G-Invaders 0.8.1

Producent: Ageye

Strona programu: www.ageye.de/index.php?s=ginv/about

Cena: freeware

Pobierz: G-Invaders 0.8.1 Windows Mobile