GAMESXCOPY – sklonuje każda grę!

Firma 321 Studios - producent kontrowersyjnego oprogramowania do kopiowania filmów DVD, wprowadza na rynek aplikację, która, wedle przedstawicieli firmy, pozwala na wykonanie "kopii zapasowej" każdej gry, niezależnie od zastosowanych na krążku zabezpieczeń.

321 Studios, z racji przeznaczenia swoich produktów, jest bohaterem wielu pozwów sądowych, składanych przede wszystkim przez wytwórnie filmowe. Producenci z branży filmowej zarzucają firmie, że tworzy i sprzedaje oprogramowanie służące do nielegalnego kopiowania ich produktów, z którego korzystają przede wszystkim piraci. Wraz z premierą nowego oprogramowania, tym razem do kopiowania gier, 321 Studios prawdopodobnie ściągnie na siebie uwagę i poniekąd, słuszny gniew producentów gier komputerowych.

Nowy program - GamesXCopy - pozwala na sklonowanie niemal każdej gry, wydanej na CD czy DVD. Program nie zmienia w żaden sposób zawartości nośnika, a skopiowana płyta będzie działać tak jak oryginał. GamesXCopy pozwala również na skopiowanie gry na dysk twardy komputera, w postaci obrazu dysku, który będzie działał również tak samo jak oryginalna płyta. Aby skorzystać z programu firmy 321 Studios, wystarczy posiadać nagrywarkę CD lub DVD. Program obsługuje formaty CD-R, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD+RW i DVD+R.

GamesXCopy można nabyć na stronie producenta w cenie 59,95 USD. Producent zapewnia dożywotnie, darmowe aktualizacje swojego oprogramowania.

Więcej informacji

http://www.dvdxcopy.com/games.asp


Zobacz również