GC 07: Nadchodzi Jackass: The Game

Firma Red Mile Entertainment zaprezentowała oficjalnie swoją najnowszą produkcję, czyli Jackass: The Game. Tego tytułu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jak zapowiadają twórcy, ma być bardzo zabawnie, a przede wszystkim.... obrzydliwie.

Gra złożona będzie z szeregu misji jakie użytkownik będzie musiał wykonać (cała gra ma ich zawierać ok. 35). Aby to uczynić, należy skompletować trzy z pięciu głównych zadań. Jednak gdy komuś uda się wykonać wszystkie, odblokuje się specjalny tryb bonusowy.

Kilka misji wchodzić będzie w skład epizodu. Na razie jednak nie wiadomo czym owe epizody różnić się będą od siebie. Niemniej jednak w grze ma być ich kilka i zapewne w istotny sposób zmieniać będą charakter rozgrywki.

Na targach twórcy zaprezentowali jedną z przygotowanych misji. Polegała ona na staczaniu z góry ulicy Steve'a-O. Ten zamknięty był w koszu na śmieci. Zadaniem gracza było pokierowanie Stevem tak, aby nie uderzył on żadnego z pojazdów.

Jackass nie byłby Jackass'em gdyby nie zawierał takich elementów jak jedzenie zgniłych jajek, robaków i innych stworzeń. Przedstawiciele Red Mile Entertainment obiecują, że i tego typu rozrywek na pewno nie zabraknie. Niestety, nie wiadomo jeszcze jak dokładnie będą one wyglądać.

Jedną z zalet Jackass: The Game ma być dokładność. Twórcy nagrywają głosy każdego z członków teamu po to by rozgrywka była jeszcze bardziej atrakcyjna. Do tej pory nie nagrał się tylko Bam Marghera.

Niestety już teraz wiadomo, że Jackass: The Game nie będzie dostępny dla wszystkich. Jego premiera ma odbyć się jedynie na dwie platformy: PSP oraz Playstation 2. Wszystko wskazuje jednak na to, że fani będą mieli okazję kupić grę już w listopadzie 2007 roku.