GC 07: Przedstawiamy trailer z gry Mafia II

Firma Take-Two Interactive w końcu zaprezentowała trailer swojej najnowszej produkcji, Mafia II. Możemy się z niego dowiedzieć kilku niezwykle interesujących informacji związanych z tytułem. Już teraz widać, że w najnowszej odsłonie gry będzie dużo przestępstw, przemocy, broni oraz... dobrej grafiki.

Widzom oglądającym zapowiedź nowej gry o mafii nie przeszkadzał nawet fakt, że trailer trwał 30 sekund i był po niemiecku. W końcu żeby zobaczyć jak wygląda gra nie trzeba skupiać się na tym co mówią postacie. Ale do rzeczy...

Film zaczyna się od sceny gdzie czterech nieciekawie wyglądających typów je posiłek w restauracji. Najstarszy z nich, zapewne boss, opowiada dowcip i po wytworzeniu odpowiedniego klimatu, zleca wykonanie zabójstwa. Jego żołnierz przyjmuje zadanie z wielką dumą.

Następnie trailer pokazuje nam kilka szczegółów dotyczących mafijnego życia. Strzelaniny, ściąganie długów, egzekucje... to wszystko czekać będzie na graczy w najnowszej odsłonie dzieła. Potem akcja nieco się uspokaja i znów jesteśmy z naszymi znajomymi z restauracji. Tym razem jadą we trzech swoim samochodem, wioząc kogoś w bagażniku.

Po obejrzeniu filmu na myśl nasuwa się wiele rzeczy. Po pierwsze to, jak duży postęp poczynili twórcy od czasu wydania pierwszej części gry. Po drugie to, że Mafia II z pewnością będzie grą która zapewni graczom wyśmienite doznania wizualne.

Na więcej szczegółów niestety trzeba jeszcze poczekać. Być może nawet kolejne dni targów w Lipsku przyniosą nam odpowiedzi na wiele pytań...