GC 2007: Grywalny Age of Conan: Hyborian Adventures

Bardzo interesującą informację podała ostatnio firma Funcom. Mianowicie na nadchodzących targach w Lipsku odbędzie się prezentacja gry Age of Conan: Hyborian Adventures. Co więcej, wszyscy chętni będą mogli sami w nią zagrać!

Przedstawiciele Funcomu w końcu ogłosili to, na co fani gatunku czekali od dawna. Na targach multimedialnych w Lipsku zaprezentowany zostanie Age of Conan: Hyborian Adventures. Tytuł należy do rodziny coraz bardziej popularnych gier MMORPG.

Przedstawiciel firmy, Gaute Godager, zapowiada, że "nadszedł już najwyższy czas aby odkryć wszystkie karty." Targi w Lipsku to absolutnie pierwsza okazja do tego, aby samodzielnie spróbować swoich sił grze. A jest podobno czego próbować. Głównym atutem Age of Conan: Hyborian Adventures ma być rozbudowany system PvP. Będą to ogromne, krwawe bitwy z dużą ilością wojowników.

To jednak nie wszystko. Jak zapowiadają twórcy, w grze możliwe będzie budowanie swoich zabezpieczeń oraz fortec, a następnie atakowanie tych należących do frakcji opozycyjnej.

Mimo to, przed Age of Conan: Hyborian Adventures stoi arcytrudne zadanie. Na rynku pojawia się bowiem coraz więcej gier typu MMO. Na samym szczycie znajduje się zaś niekwestionowany lider - . Czy jest możliwe, aby dzieło Funcomu pobiło konkurencję? Zadecydują o tym sami gracze.

Jeśli więc wybieracie się na targi w Lipsku nie możecie przegapić stoiska z Conanem. Zdecydowaliście się zostać w domu? Zapraszamy do czytania naszego serwisu. Na pewno poinformujemy Was o wszystkich najważniejszych wydarzeniach z targów.