GC 2007: Mafia 2 oficjalnie! Pierwsze screeny!

Tak, tak, tak! Na tę informację czekaliśmy od dawna. Przedstawiciele 2K Games właśnie oficjalnie zapowiedzieli kontynuację wyśmienitej gry Mafia. Wiadomo już, że Mafia 2 ukaże się na PC, Xboxa 360 oraz Playstation 3. Już teraz prezentujemy pierwsze screeny z gry!

OBSZERNA ZAPOWIEDŹ GRY MAFIA 2 ZNAJDUJE SIĘ W ARTYKULE: Exclusive: Zapowiedź Mafia 2! Poznaj szczegóły!

W ostatnich tygodniach coraz głośniej mówiło się o tym, że lada moment pojawi się oficjalna zapowiedź gry Mafia 2. Większość obserwatorów twierdziła jednak, że tytuł zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych targów Games Convention. Stało się jednak inaczej. Autorzy ogłosili projekt tuż przed rozpoczęciem imprezy.

Mafia 2 ma być godnym następcą swojego wielkiego poprzednika. Autorzy donoszą, że akcja gry rozgrywać się będzie na przełomie lat 40. i 50. XX wieku. Za miejsce obrano bliżej nieokreślone miasto w Stanach Zjednoczonych.

OBSZERNA ZAPOWIEDŹ GRY MAFIA 2 ZNAJDUJE SIĘ W ARTYKULE: Exclusive: Zapowiedź Mafia 2! Poznaj szczegóły!

Niestety, na więcej informacji trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Kto wie, może Games Convention 2007 odpowie na część pytań? Odpowiedź poznamy już w ciągu kilku najbliższych dni. Zostańcie z nami!

Poniżej prezentujemy pierwsze screeny z gry. Oficjalna strona znajduje się tutaj.