GC 2007: Warhammer Online już grywalny

Wreszcie dobra wiadomość dla czekających na Warhammer Online: Age of Reckoning. Electronic Arts głosiło, że ich nowy MMORPG będzie grywalny już na Lepizg Games Convention.

Wiadomość powinna ucieszyć wszystkich czekających na Warhammer Online: Age of Reckoning. Oznacza bowiem, że planowana na pierwszy kwartał 2008 roku premiera MMORPGa jest bardzo prawdopodobna.

Lepizg Games Convention zacznie się 22 sierpnia. Wtedy to, pierwszego dnia, twórcy Warhammer Online podadzą oficjalnie informacje na temat dwóch ostatnich ras. Przedstawiciele EA Mythic bardzo cieszą się, że będą to mogli zrobić na tak dużej imprezie. Twierdzą też, że obecnie mają mnóstwo nowinek i materiałów do opublikowania.

Oprócz ujawnienia informacji o Elfach Wysokiego Rodu (High Elves) i Mrocznych Elfach (Dark Elves), twórcy Warhammera przedstawią system gry "Realm vs Realm", a także nowe terytoria startowe dla Krasnoludów oraz Orków i Goblinów. Pojawią się także informacje na temat nowego systemu oświetlenia w grze.

Na razie fani muszą się uzbroić w cierpliwość i poczekać jeszcze niecały tydzień. My ze swojej strony możemy obiecać, że na pewno przekażemy wszelkie informacje na temat Warhammer Online: Age of Reckoning jakie pojawią się na LGC.