GC 2007: Wszystko o nowych grach z cyklu The Sims

Witamy w kolejnym podsumowaniu tygodnia z The Sims. Czytając poniższy artykuł dowiecie się, jakie nowości pojawiły się przy waszym ulubionym tytule. Całość jest niezwykle profesjonalna - tekst napisaliśmy po konsultacjach z redaktorami popularnego serwisu fanowskiego Simsy.pl.

Electronic Arts oficjalnie potwierdziło prace nad nowym zestawem akcesoriów do The Sims 2. Teen Style Stuff, bo tak brzmi angielska nazwa tego produktu, pojawi się na półkach sklepowych w listopadzie. Jest to zbiór nowych ubrań i obiektów o tematyce kultur młodzieżowych. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

The Sims: Castaway

The Sims: Castaway

Kilka dni temu rozpoczął się kolejny etap głosowania w konkursie Fashion Runway. Tym razem możemy zagłosować na najlepsze kreacje w kategorii "Moda Ekskluzywna".

Wraz ze zbliżającą się premierą dodatku Podróże, na oficjalnej stronie simowej gry pojawił się blog na temat rozszerzenia do The Sims 2. Do każdego nowego wpisu dodawane są trzy screeny.

W naszym telewizorku możecie już znaleźć oficjalny trailer z The Sims 2: Bon Voyage. Zapraszamy do oglądania!

Lipskie targi Games Convention już za nami. Reporter zaprzyjaźnionego serwisu Sims Rewolucja pojechał na miejsce i na bieżąco relacjonował wydarzenia z prezentacji gier z cyklu The Sims 2. Spis wszystkich dotąd opublikowanych materiałów znajdziecie w targowym centrum.

Więcej o samym GC 2007 w naszym specjalnym dziale poświęconym imprezie.