GC 2008: Premiera The Sims 3 w lutym!

Firma Electronic Arts wreszcie ogłosiła datę premiery nowej odsłony słynnej serii The Sims. Wiadomo już na pewno, że światowa premiera The Sims 3 odbędzie się w lutym przyszłego roku.

Podczas targów Games Convention 2008 w Lipsku, firma Electronic Arts ogłosiła ostateczną datę premiery The Sims 3. Wiemy już na pewno, że najnowsza odsłona słynnej serii trafi na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych i Europie w lutym 2009 roku. Co więcej, tytuł ukaże się wyłącznie na platformę PC.

Seria The Sims rozeszła się już w ponad 100 milionach egzemplarzy. Grają w nią ludzie z ponad 60 krajów na całym świecie. Wynik jest naprawdę imponujący. Nie oddaje on jednak jeszcze wszystkiego. Inne liczby dowodzą także, że pomimo upływających lat nie zmniejsza się grono fanów serii. Przykładowo, strona The Sims odwiedzana jest przez ponad 4 miliony użytkowników każdego miesiąca. Społeczność gry robi więc imponujące wrażenie. Teraz pozostaje tylko czekać na sukces trzeciej części.

"The Sims 3 to renowacja poprzednich cykli, u źródła gra pozostaje jednak taka sama. Nasi koledzy z niemieckiego wydania magazynu GameStar mieli okazję by odwiedzić siedzibę Electronic Arts i rzucić okiem na trzecią odsłonę słynnej serii The Sims. Ich wrażenia, wraz z masą nowości dotyczących gry, prezentujemy w obszernej zapowiedzi. Zapraszamy do lektury oraz galerii!" - fragment artykułu The Sims 3 - MEGA zapowiedź!