GG po liftingu - słynny komunikator powraca do źródeł

GG Network kończy już testy nad od dawna oczekiwaną nową edycją komunikatora GG, która zmieni go nie do poznania. Nowe Gadu-Gadu ma być lżejsze, odchudzone z niepotrzebnych dodatków - po latach GG ma wrócić do źródeł i służyć przede wszystkim do wygodnej komunikacji.

Nowe GG

Ostatnia wersja to GG 10.5. Nowe GG ma być pozbawione numeracji i zamiast dodawać dziesiątki nowych funkcji, ma być przede wszystkim proste w obsłudze, przejrzyste i przyjazne dla użytkownika. Tak jak kiedyś, zanim GG stało się kombajnem. Nowa wersja ma też stawiać na większą personalizację. Zmieni się też wygląd komunikatora.

- To największy obecnie projekt tego rodzaju w polskim Internecie - powiedział Tomasz Jażdżyński, nowy szef GG Network.

Nad tworzeniem nowego GG pracuje obecnie ok. 100 osób. Testowa wersja beta pojawi się w połowie lutego i będzie dostępna dla wszystkich.

GG na rozdrożu - zagrożenie ze strony Facebooka

GG to wciąż najpopularniejszy komunikator w Polsce. Szczerze mówiąc ostatnio dość rzadko go uruchamiam - w komunikacji tekstowej wygodniejszy wydaje mi się Facebook, a z kolei w komunikacji głosowej bardzo dobrze wypada Skype. Wydaje się, że GG stanęło na rozdrożu. Czy nowa wersja programu, powracająca do źródeł dawnego sukcesu, przywróci świetność tej słynnej aplikacji?

A Wy? Używacie GG czy wystarcza Wam już tylko Facebook?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: