GG przez komórkę

Pojawiła się nowa wersja popularnego komunikatora internetowego Gadu Gadu dla telefonów komórkowych. Dzięki niemu możemy rozmawiać ze znajomymi bez względu na miejsce, w którym się znajdują - pod warunkiem, rzecz jasna, że mają przy sobie telefon. Aplikacja umożliwia rozmawianie zarówno z użytkownikami "komputerowymi", jak i "mobilnymi". Usługę aktywujemy wysyłając SMS - tydzień czatowania kosztuje 1,22 zł z VAT.

Koszt usługi

Wysyłając SMS użytkownik aktywuje GG w komórce na 7 dni. Aby przedłużyć korzystanie z aplikacji należy wysłać kolejną wiadomość. Opłaty w zależności od okresu wynoszą:

7 dni - 1,22 zł

30 dni - 4,88 zł

90 dni - 10,98 zł

Więcej informacji na stronie http://www.gadu-gadu.pl/komorka/

Usługa jest realizowana we współpracy ze wszystkimi działającymi w Polsce operatorami telefonii komórkowej - ERA GSM, IDEA GSM oraz PLUS GSM. Mobilna wersja komunikatora działa zarówno jako specjalizowany serwis WAP, jak też jako niezależna aplikacja JAVA. Dzięki temu praktycznie wszystkie telefony będą mogły pobrać komunikator.

Gadu-Gadu Komórka pozwala na identyfikację statusu użytkowników, import listy kontaktów, wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych czy przesyłanie emotikonów. Do korzystania z tej usługi nie jest potrzebna żadna dodatkowa umowa z operatorem telefonii komórkowej - dostęp do aplikacji uzyskuje się po wykupieniu subskrypcji.

Użytkownicy mobilnego Gadu-Gadu uiszczają tylko niewysoką opłatę abonamentową za możliwość korzystania z komunikatora. Nie płacą za przesyłanie poszczególnych wiadomości, mogą więc swobodnie "rozmawiać", zupełnie tak, jakby siedzieli przed komputerem.

Rejestracja dostępna na stronie http://www.gadu-gadu.pl/komorka/