GG w nowej wersji już w lutym. Również dla komputerów Mac

W lutym pojawi się nowa wersja Gadu-Gadu. Jego twórcy zapowiadają wiele innowacji oraz udostępnienie po raz pierwszy w historii oficjalnej wersji GG na system Mac OS dla komputerów Apple.


Wedle zapowiedzi, nowe Gadu-Gadu przynieść ma szereg innowacji oraz cechować się prostą obsługą. Jeden z głównych celów jaki przyświecał przy tworzeniu komunikatora to umożliwienie jego dopasowania w taki sposób, jakiego w danej chwili oczekuje internauta. Ponadto przy projektowaniu programu skupiono się na jego wyglądzie, który ma przypaść do gustu zarówno zwolennikom starszych wersji, jak i nowszych.

"To największy obecnie projekt tego rodzaju w polskim Internecie. Bezpośrednio nad nowym oprogramowaniem pracuje około stu osób. To dużo, bo komunikacja w nowoczesnym wydaniu i przy dzisiejszych możliwościach internetu to coś więcej, niż sama rozmowa. Nasze codzienne relacje nie ograniczają się tylko do wiadomości tekstowych. Ale więcej o tym, co szykowaliśmy od roku, powiemy w najbliższych tygodniach." - powiedział Tomasz Jażdżyński, szef GG.

Gadu-Gadu - kiedy?

Obecnie trwają ostatnie testy nowej wersji komunikatora Gadu-Gadu. Za kilkanaście dni zostanie udostępniona jego "beta". Pierwszy raz pojawi się również oficjalna wersja na system Mac OS. Wdane mają zostać też nowe mobilne wersje programu.

Gadu-Gadu - wciąż popularne

Z Gadu-Gadu korzysta obecnie około 6 milionów internautów. Jest to wciąż najpopularniejszy w Polsce program wykorzystywany do internetowych rozmów.

__________

Mam nadzieję, że nowe GG faktycznie będzie bardziej przyjazne dla użytkownika. Niedługo się przekonamy.