GN wybiera Polskę. Pierwsze biuro zostało właśnie otwarte w Warszawie

Skandynawska firma GN, jeden z globalnych liderów w branży innowacyjnego oprogramowania i technologii wspierania inteligentnego słyszenia, audio, video i gier otwiera nowy ośrodek badań, rozwoju i IT w Warszawie.

GN wybiera Polskę. Pierwsze biuro zostało właśnie otwarte w Warszawie

Fot. Grupa GN

Duńska Grupa GN (Great Nordic) posiada 150-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji innowacyjnych urządzeń i sprzętów audio, video, a także technologii inteligentnego słyszenia. Po włączeniu do portfolio Grupy GN marki SteelSeries w styczniu 2022 roku, firma stała się również istotnym uczestnikiem rynku sprzętu do gier komputerowych. Rozwiązania firmy GN są sprzedawane pod markami ReSound, Beltone, Interton, Jabra, BlueParrott, SteelSeries i FalCom w 100 krajach.

W związku z planami dynamicznego rozwoju nowych produktów i platform cyfrowych firma podjęła decyzję o utworzeniu kolejnego, ósmego ośrodka badań, rozwoju i IT. Nowy hub został właśnie otwarty w Warszawie. Zespół w Polsce ma wzmocnić pozycję firmy jako lidera innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz cyfrowych.

Zobacz również:

  • Szukasz prezentu na Dzień Matki? Sprawdź najlepsze słuchawki bezprzewodowe True Wireless w 2023 roku
  • Przegląd najlepszych bezprzewodowych myszek dla graczy w 2022 roku. Co warto kupić?
GN wybiera Polskę. Pierwsze biuro zostało właśnie otwarte w Warszawie

Fot. Grupa GN

Na tym jednak nie koniec, gdyż GN planuje dalszą rozbudowę zespołu biura w Warszawie. Stwarza tym samym możliwość uczestniczenia w projektach o międzynarodowym zasięgu w zespole ekspertów, dostęp do zgromadzonej wiedzy oraz satysfakcję z tworzenia rozwiązań mających wpływ na rzeczywistość. Jako firma wywodząca się ze skandynawskiej kultury organizacyjnej oferuje pracownikom wsparcie w stałym doskonaleniu umiejętności, elastyczność, zaufanie i dużą samodzielność, a także możliwość wzięcia udziału w projektach realizowanych na całym świecie oraz w różnych rolach.

Biuro Grupy GN w Warszawie zostało otwarte w prestiżowej lokalizacji w centrum stolicy, w nieszablonowo zaprojektowanych wnętrzach Brain Embassy. Zapewnienie komfortowego otoczenia i stałej łączności międzynarodowemu zespołowi ekspertów jest istotnym elementem kultury pracy w GN, gdyż pozwala to inspirować się wzajemnie i wspólnie tworzyć atrakcyjne rozwiązania i produkty.

GN wybiera Polskę. Pierwsze biuro zostało właśnie otwarte w Warszawie

Fot. Grupa GN

O wyborze lokalizacji przesądził przede wszystkim wysoki poziom wykształcenia, wiedzy merytorycznej i doświadczenia inżynierów, deweloperów oraz specjalistów IT w Polsce. Zarząd GN w Danii docenił kreatywność oraz łatwość adaptacji polskich ekspertów. Jak tłumaczy Peter la Cour Gormsen, CFO Grupy GN:

Otwarcie naszego nowego biura pomoże nam połączyć się i wypełnić naszą misję dzięki nowoczesnej technologii: Zbliżamy ludzi poprzez moc dźwięku i wizji - pozwalając im usłyszeć więcej, zrobić więcej i być bardziej sobą niż kiedykolwiek mogliby się spodziewać.

Polska jest jednym z krajów, które wyróżniają się poziomem przyswajania nowoczesnej technologii i powiązania z nią, niezależnie od tego, czy chodzi o inteligentne systemy słyszenia, audio, wideo, czy technologię gier. Mamy ogromne ambicje wobec naszego biura w Warszawie i wysokie oczekiwania co do jakości wkładu merytorycznego zespołu.

Dalsze plany Grupy GN to historia, która pisać będzie się na naszych oczach, a co więcej - tuż pod naszym nosem. Życzymy więc sukcesów na naszym rodzimym rynku i czekamy niecierpliwie na wszystkie nowości, które dla nas szykuje.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: