GNOG - kolejna darmowa pozycja w Epic Games Store

Kolejny tydzień i kolejna darmowa oferta od Epic Games Store. Tym razem niezwykła gra logiczna - GNOG.

Epic Games Store opisuje tę produkcję tak:

GNOG to gra logiczna 3D, umiejscowiona w dotykowym świecie zabawek i tajemnic. Wskazuj, klikaj, chwytaj, szturchaj, obracaj, ciągnij i graj, odkrywając ukryte światy wewnątrz czarujących głów potworów. Głowy te są wypełnione atrakcyjnymi wzorami i zabawnymi interakcjami, towarzyszy im bogata, reaktywna ścieżka dźwiękowa i ożywają zarówno w grze standardowej, jak i w grze w goglach VR.

Zainspirowana prawdziwymi projektami zabawek, każda głowa GNOG jest miniaturowym światem czekającym na zbadanie. Chwyć regał na książki i obróć go, aby odsłonić ukrytą stertę monet, przesuwaj dźwignie, aby kierować uszkodzonym statkiem w przestrzeni kosmicznej, zakręć kołem, aby ugotować gulasz na kuchence — każda zabawna interakcja generuje żywą reakcję i zaskakujące skutki. Surrealistyczne światy i radosne zagadki w grze GNOG, wraz z towarzyszącą im relaksującą i dynamiczną ścieżką dźwiękową, która ewoluuje wraz z każdym poziomem, pochłoną Twoją uwagę.

Zobacz również:

  • Darmowa gra do odebrania w Epic Games Store
  • Syberia i Syberia 2 dostępne za darmo. Sprawdź, jak odebrać gry

Produkcja dostępna jest na Windows 7 (lub nowszy) oraz macOS 10 (lub nowszy). Wymagania minimalne dla obydwu prezentują się następująco:

  • Procesor: 64-bitowy, 2 GHz
  • Pamięć: 2 GB
  • Karta graficzna: Dedykowana karta graficzna z pamięcią 1 GB
  • DirectX: 9.0
  • Miejsce na dysku: 2 GB

Aby wejść w posiadanie GNOG za darmo, należy zalogować się na swoje konto w Epic Games Store i po prostu dodać produkcję do swojej biblioteki. Produkcja rozdawana jest do 15 sierpnia.