GOG.com ma już 10 lat. Masa urodzinowych promocji i darmowa gra dla wszystkich

Należąca do holdingu CD Projekt platforma gamingowa GOG.com obchodzi właśnie 10 rocznicę działalności. Z tej okazji w głosowaniu użytkowników zostanie wyłoniona gra, którą będzie można pobrać za darmo już 4 października. Dodatkowo przygotowano masę promocji.

GOG.com ma już 10 lat

Każdy użytkownik GOG.com może wziąć udział w ankiecie, w której głosuje na jedną z trzech gier - Shadow Warrior 2, Superhot oraz Firewatch. Już 4 października o 16:15 zwycięski tytuł zostanie oddany za darmo w ręce graczy. Gra będzie dostępna do pobrania jedynie przez 48 godzin, zatem warto ten termin zapamiętać.

Urodzinowa promocja GOG.com obejmuje również pakiety gier dostępne w obniżonych cenach. Pierwszy z nich to “Kolekcja Nieśmiertelne klasyki”. W jej skład wchodzą Theme Hospital, Dungeon Keeper 2, System Shock 2 oraz Another World. Całość można kupić za jedyne 18 zł. Druga kolekcja to “Im starsze, tym lepsze”. Za 35 zł dostaniemy Owlboy, Homeworld Remastered i Dragon Age: Origins. Na koniec zostają “Współczesne klasyki”. Tutaj w skład pakietu kosztującego 89 zł wchodzą gry Kingdom Come: Deliverance, Battle Chasers i Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

GOG.com ma już 10 lat. Masa urodzinowych promocji i darmowa gra dla wszystkich

Głosowanie na darmową grę w GOG.com

Jedną z głównych idei platformy GOG.com jest brak zabezpieczeń DRM. Z okazji 10 urodzin postanowiono pozbawić wspomnianych zabezpieczeń słynną grę Stellaris od Paradox Entertainment. Do biblioteki serwisu trafił również hit sprzed lat - Indiana Jones and the Infernal Machine.