GOG mówi: "Zostań w domu i po prostu graj" - i daje 27 gier za darmo!

Miłośnicy gier będą zachwyceni - GOG zachęca do pozostania w domu, a wśród dwudziestu siedmiu gier za darmo są m.in. klasyka przygodówek Flight of the Amazon Quuen oraz horror science-fiction Cayne.

Trzy dni temu rozpoczęło się Spring Sale na GOG.COM, a dzisiaj do wzięcia pakiet gier, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Niektóre z nich to mega-klasyki, jak Akalabeth: World of Doom, wyprodukowany w... 1979 roku! Na liście znajdziemy także inne przygodówki, które zapisały się w historii gier wideo - Beneath a Steel Sky, Teenagent, Lure of the Temptress. Ale na klasycznych grach przygodowych się nie kończy. Jeśli ktoś nie skorzystał poprzednim razem, może wziąć znowu POSTAL: Classic and Uncut. Na liście znajdziemy dużo tytułów RPG, jak trzy z serii Ultima, a także horror s-f Cayne.

Nie ma sensu wymieniać kolejno pozycji z zestawu - lepiej zobaczyć go samemu. Wystarczy wspomnieć, że pierwsza gra na liście pochodzi z 1979 roku, a najnowszą produkcją jest Builders of Egypt: Prologue, wydana w tym miesiącu - 2 marca 2020. W jednym pakiecie mamy zatem ponad 30 lat gier wideo w różnych formach, ale wszystkie łączy jedno - każda z nich wymaga poświęcenia wielu godzin na ukończenie.

Jak wejść w ich posiadanie? Po prostu przejdź na tę stronę. Przy każdej grze znajduje się przycisk Za darmo. Kliknij w niego, aby dodać go do swojej biblioteki na GOG i tyle. 27 kliknięć - i masz 27 gier. Duże brawa dla GOG!