GPS z dużym ekranem: 6-calowy LCD w nawigacji Westin

G602PL to nowy model urządzenia GPS firmy Westin, jaki trafia do sprzedaży w Polsce. Odbiornik charakteryzuje się dużym, 6-calowym dotykowym wyświetlaczem, a dzięki możliwości obsługi najpopularniejszych formatów audio-wideo może służyć także jako przenośny odtwarzacz multimedialny lub cyfrowa ramka na zdjęcia.

PC World Testy - nawigacja GPS

Ekran odbiornika GPS Westin G602PL to matryca o przekątnej 6" i rozdzielczości 800x480 pikseli. Urządzenie wyposażone jest ponadto w 2 GB pamięci flash, gniazdo kart microSD (SDHC) i pracuje pod kontrolą systemu Microsoft Windows CE 6.0 Core Version. Na liście obsługiwanych przez nawigację formatów dokumentów znajdują się pliki wideo - AVI,WMV,ASF,ASV,DAT,MPEG, MOV,MPG; audio - WMA, MP3; grafika - JPEG, BMP i tekst (TXT, TTS). Czas pracy nawigacji bez ładowania wynosi 3 godziny.

W zestawie z urządzeniem znajduje się karta SD z oprogramowaniem nawigacyjnym MapaMap Easy SE. Cechy tego oprogramowania to m.in. 1260 planów miast i miejscowości z nazwami ulic i numerami budynków, 1,7 mln punktów adresowych w tym prawie 102 tysiące obiektów użyteczności publicznej (szpitale, hotele, stacje benzynowe, warsztaty, restauracje itp.). Łączna długość tras uwzględnionych w MapieMap Easy to niemal 304 tys. kilometrów.

Komunikaty głosowe wykorzystywane w systemach MapaMap Easy SE zostały przygotowywane przez Macieja Wisławskiego, pilota rajdów samochodowych.

Sugerowana cena detaliczna nawigacji Westin G602PL wynosi 499 zł brutto.

Więcej informacji: Unicom (przedstawiciel marki Westin w Polsce)