GS Games Show odcinek 10 - The Sims 2: Cztery Pory Roku!

Oto nadszedł! Wraz z pierwszym uśmiechem wiosny prezentujemy Wam kolejny, jubileuszowy odcinek GS Games Show! Jak zawsze, przygotowaliśmy masę atrakcji. Wciąż rozdajemy świeżutkie gry, informujemy o najciekawszych wydarzeniach ze świata elektronicznej rozrywki, wreszcie, prezentujemy MEGA materiał z The Sims 2: Cztery Pory Roku! Zapraszamy!

Link do regulaminu konkursu

Na rozgrzewkę jak zawsze część informacyjna. W tym tygodniu mamy dla Was prawdziwe zatrzęsienie hitowych wiadomości! Przygotujcie się na takie perełki jak "S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl w tłoczni" czy "powstaje gra MMO w uniwersum Warhammera 40k". Do tego Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific oraz... Wyniki badań, które pokazują związek między jazdą wirtualną a rzeczywistą. Brzmi ciekawie? Zapraszamy do GS Games Show!

Zobacz również:

  • Stalker 2 grą na setki godzin. Twórcy ujawniają szczegóły na temat rozgrywki

Zaraz po wieściach materiał główny. W tym tygodniu jest to MEGA prezentacja z The Sims 2: Cztery pory roku! Tego żaden simsomaniak nie może przegapić! Postanowiliśmy osobiście przetestować najnowszy dodatek do Simów i sprawdzić jakie cuda oferuje. Możemy tylko zdradzić, że rozszerzenie bije poprzednie na głowę! Przekonajcie się sami!

Premierą tygodnia jest w tym tygodniu Jade Empire. Niezwykle oczekiwany tytuł ze stajni BioWare (Baldur's Gate, Neverwinter Nights...) wreszcie trafił na rynek! Czego można spodziewać się po produkcji? Czy mamy kolejny wielki hit? Odpowiedzi znajdziecie w GS Games Show!

To jednak nie koniec emocji! Jak co tydzień, rozdajemy gry za darmo! Do zgarnięcia są dwa pachnące świeżością pudełka z The Guild 2! Zapewniamy, że tytuł wart jest wysłania jednego, krótkiego maila...

Na koniec e-sport. Jako, że ESWC 2007 coraz bliżej, przypominamy o rejestracji do turniejów głównych. Szczegóły znajdziecie w materiale filmowym.

Miłej zabawy!