GS Games Show odcinek 11 - Wielkie testy PSP

Czas na kolejny odcinek GS Games Show. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę niezwykłego - gruntowne testy PSP. Oprócz tego jak zawsze masa świeżutkich nowości, konkurs oraz dział e-sportowy. Zapraszamy!

Na początek dział newsowy. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie działo się naprawdę wiele. Wśród wieści, które prezentujemy znajdziecie takie nagłówki jak 3.5 miliona sprzedanych egzemplarzy World of Warcraft: The Burning Crusade czy Scarface na Wii. Pokażemy Wam także zawartość polskiej edycji Test Drive Unlimited.

To jednak dopiero początek zabawy. Głównym daniem tego odcinka jest jednak coś innego, wielkie testy PlayStation Portable. Tuż przed premierą PS3 nasi redaktorzy postanowili sprawdzić jakie możliwości oferuje handheld Sony. Czy przyszłość gier należy do konsol przenośnych? Czy owe maszynki wygryzą klasyczne konsole z rynku? Zapraszamy do oglądanie GS Games Show.

Czas na premierę tygodnia. Dziś prezentujemy Wam znakomitą siekankę cRPG Titan Quest: Immortal Throne. Jakie możliwości oferuje rozszerzenie? Czy jest warte swojej ceny? Odpowiedzi znajdziecie oczywiście w GS Games Show.

To jednak nie koniec emocji! Kontynuujemy tradycję rozdawania gier. Dziś mamy dla Was dwa ciepłe pudełka z Jade Empire. Weźcie udział w konkursie i prosty sposób zgarnijcie najnowszy hicior ze stajni BioWare. To łatwy sposób by przekonać się czy autorzy Baldur's Gate i Neverwinter Nights 2 stanęli na wysokości zadania. Zapraszamy!

Na koniec esport i rozmowa z naszym ekspertem, Marcinem rr Kowalskim. Jak polski Pentagram G-Shock poradzi sobie podczas turnieju na targach CeBIT 2007? Czy drużyna po raz kolejny udowodni, że nie ma na nią mocnych? Zapraszamy do GS Games Show.

Miłego oglądania!