GS Games Show odcinek 12 - Mega-test The Sims: Historie z Życia Wzięte

Uwaga wszyscy maniacy gier komputerowych. Na łamy GameStara zawitał już kolejny, dwunasty odcinek GS Games Games Show. To doskonała okazja aby w prosty i przyjemny sposób dowiedzieć się o najciekawszych nowinkach z branży, wygrać darmową grę w konkursie, czy poznać osiągnięcia Polaków w sportach wirtualnych. Minimum wysiłku, maksimum zabawy. Ruszamy.

Link do dwunastego odcinka Games Show

Na pierwszy ogień jak zawsze idą świeżutkie wieści z kraju i ze świata. Dziś mamy dla Was m.in. słowo o Simsach, czyli co kryje się pod nazwą The Sims 2: Impreza oraz informacje o kolekcjonerskiej wersji Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium. Takich perełek po prostu nie można przegapić.

Zobacz również:

  • Kultowa seria powraca! Jagged Alliance 3 na zwiastunie

Oczywiście po dziale informacyjnym nadchodzi czas na coś osssstrzejszego. W tym tygodniu ekipa GameStara przygotowała dla Was MEGA-testy The Sims 2: Historie z życia wzięte. Redaktorzy postanowili osobiście sprawdzić efekty prac panów z EA. Czy fabuła w Simach ma w ogóle sens? Jak takie zmiany wpływają na rozgrywkę? Czy to wciąż kultowe Simsy? Odpowiedzi znajdziecie tylko w GS Games Show.

Zaraz po części testowej traficie na kolejną, świetną niespodziankę. Cotygodniowy konkurs z darmowymi grami w roli głównej. Dziś mamy do rozdania coś dla prawdziwych twardzieli, czyli dodatek do świetnej gry cRPG Titan Quest. Chodzi oczywiście o rozszerzenie Immortal Throne, które w ubiegłym tygodniu pojawiło się w sklepach. Nie ma na co czekać - czas włączyć GS Games Show i stanąć do walki o cenne nagrody.

Tytuł, jaki prezentujemy w dziale "premiera tygodnia" nie powinien zdziwić nikogo. Oto przed Wami Supreme Commander PL, czyli spolszczona wersja świetnej gry RTS. Przekonajcie się czy drugie dziecko Chrisa Taylora (po TA) jest warte uwagi. Dowiedzcie się czy CD Projekt dobrze wywiązał się ze swojej roboty. Innymi słowy, obejrzyjcie nasz program.

Na koniec oczywiście e-sport. Dziś, dla odmiany, prezentujemy nowinki ze sceny gry StarCraft: Brood War. Czy nick Hullah Wam coś mówi? Nie? W takim razie natychmiast musicie nadrobić zaległości.