GS Games Show odcinek 13 - M.E.G.A. test S.T.A.L.K.E.R.A., premiera PS 3 oraz start Heyah Logitech Cybersport

Z wielką dumą ogłaszamy, że w Internecie pojawił się już najnowszy odcinek naszego cotygodniowego programu o grach, GS Games Show. Dziś mamy dla Was naprawdę potężny zestaw: pierwszy w Polsce wideotest S.T.A.L.K.E.R-a, relację z premiery PLAYSTATION 3 oraz inauguracji sezonu Heyah Logitech Cybersport. Tego nie można przegapić!

Na początek dział informacyjny. Dzięki nam, dowiecie się o polskich reklamach w grach komputerowych oraz pracach nad filmem Gears of War. Przedstawimy też obszerną relację z rodzimej, warszawskiej premiery PLAYSTATION 3. W jakiej atmosferze rozchodziły się kolejne egzemplarze konsoli? Czy doszło do rękoczynów? Zobaczcie sami, wystarczy, że włączycie GS Games Show 13.

Choć przedstawione na początku programu wieści niejednego z graczy rozpalą do czerwoności, to zapewniamy, że to dopiero początek. Otóż zaraz po informacjach nastąpi prawdziwy Wstrząs. Zrobiliśmy wszystko, co było w naszej mocy i udało się.

Po niusach czas na premierę tygodnia. Dziś jest to oczywiście Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium. Dobrze radzimy, obejrzyjcie nasz program zanim udacie się do sklepów. Z pewnością dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o tytule...

Oto przed Wami, pierwsza w Polsce i jedna z niewielu na świecie, wideorecenzja mega hitu S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Nie zamierzamy psuć zabawy i nie zdradzimy co zobaczycie podczas oglądania filmu... Jedno jest pewne - będzie mrocznie.

Jeżeli jeszcze nie umarliście ze strachu to czym prędzej zgłoście się do naszego konkursu. W tym tygodniu do wygrania jest naprawdę świetna nagroda: dwa egzemplarze polskiej edycji gry Supreme Commander. Tytuł trafił na nasze półki sklepowe zaledwie tydzień temu! To chyba najlepsza okazja aby go zdobyć.

Na koniec e-sport i impreza otwierająca tegorocznej edycji ligi Heyah Logitech Cybersport. Na tak wąznym wydarzeniu esportowymi nie mogło oczywiście zabraknąć ekipy z GS Games Show. Zapewniamy, że pokażemy Wam wszystko, co sami widzieliśmy.

Zapraszamy do zabawy!